Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір
Інформаційно-музичний канал. Перша в Україні FM-радіостанція, яка пропонує слухачам прилучатись до розмови у прямому ефірі на актуальні теми політики, економіки, культурно-мистецького життя, знайомить із сучасною українською естрадою, а також з класикою, джазом та альтернативною музикою. Детальніша інформація та онлайн мовлення радіо "Промінь" - на сайті promin.fm

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО «Всесвітня служба радіомовлення України» знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою та румунською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини

Папа Римський Франциск відвідає Ріо-де-Жанейро в липні, де очолить Всесвітній день молоді

21-03-2013 10:05

Про це заявила після зустрічі з понтифіком президент Бразилії Ділма Роуссефф.

За її словами, бразильська влада очікує, що в цьогорічному заході - найбільшому молодіжному католицькому святі, візьмуть участь майже три мільйони людей. Раніше Всесвітні дні молоді очолювали Іван Павло Другий таі Бенедикт 16.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект