Cлухати ефір:
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал

Перший канал

Cлухати ефір
Перший канал складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

Другий канал "Промiнь"

Cлухати ефір
Інформаційно-музичний канал. Перша в Україні FM-радіостанція, яка пропонує слухачам прилучатись до розмови у прямому ефірі на актуальні теми політики, економіки, культурно-мистецького життя, знайомить із сучасною українською естрадою, а також з класикою, джазом та альтернативною музикою. Детальніша інформація та онлайн мовлення радіо "Промінь" - на сайті promin.fm

Третій канал

Cлухати ефір
Українське Радіо «Культура» (Канал духовного відродження) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші кола слухачів.

ВСРУ

Cлухати ефір
ТО «Всесвітня служба радіомовлення України» знайомить зарубіжного слухача з усім розмаїттям політичного, соціально-економічного та культурного життя України. Канал веде мовлення на закордон українською, англійською, німецькою та румунською мовами.
1й канал 2й канал 3й канал 4й канал
Детальніше про канал

Новини

З 1 травня мінімальний тариф на природний газ для потреб населення буде підвищено на 51 відсоток

03-04-2014 13:57

Відповідне рішення ухвалила сьогодні Національна комісія з регулювання енергетики.

Таким чином, українці сплачуватимуть за блакитне паливо тисячу 89 гривень за тисячу кубометрів. Раніше ціна на газ для населення становила 720 гривень 54 копійки за тисячу кубів. В Уряді наголошують, що для малозабезпечених українців будуть збережені державні субсидії.

Пропонуємо Вашій увазі поточний розклад та архів чотирьох каналів Національної радіокомпанії України:

 


Наш проект